دریا اورس در دیدار با استاندار آذربایجان غربی:
تاریخ: ۲۲:۰۸ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
ترکیه خواهان افزایش مبادلات مرزی دو کشور می باشد

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز:  دریا اورس در دیدار با استاندار آذربایجان غربی با ابراز خوشحالی از حضور در شهر زیبای ارومیه اظهار داشت: خوشبختانه همکاری تنگاتنگ استانداری آذربایجان غربی با سرکنسولگری ترکیه در ارومیه  و از این بابت از مسئولان این استان صمیمانه قدردانی می‌کنیم. وی گفت: سرکنسولگری ترکیه در شهر […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز:
 دریا اورس در دیدار با استاندار آذربایجان غربی با ابراز خوشحالی از حضور در شهر زیبای ارومیه اظهار داشت: خوشبختانه همکاری تنگاتنگ استانداری آذربایجان غربی با سرکنسولگری ترکیه در ارومیه  و از این بابت از مسئولان این استان صمیمانه قدردانی می‌کنیم.

وی گفت: سرکنسولگری ترکیه در شهر ارومیه جزء قدیمی‌ترین نمایندگی‌های ترکیه به شمار می‌رود و قدمتش به بیش از ۱۵۰ سال می‌رسد.

اورس افزود: قرن‌هاست که ملت‌های ایران و ترکیه با مسالمت در کنار هم زندگی می‌کنند و این رابطه می‌تواند الگوی بسیاری از ملت‌های دیگر جهان باشد.

سفیر ترکیه در جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اهمیت حفظ تعاملات گسترده دو کشور در حوزه‌های گوناگون اظهار داشت: ما خواهان ارتقای روزافزون مراودات اقتصادی با ایران هستیم و همه تلاش خود را در این راستا به کار می‌گیریم.