نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی:
تاریخ: ۱۶:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
مرزنشینان حافظان واقعی مرزهای کشور عزیزمان می باشند

‍ به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز: حجت الاسلام والمسلمین سرایی نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان آذربایجان غربی امروز صبح ۹مرداد به همراه حجت الاسلام والمسلمین میرزایی و سردار ابروشن فرمانده لشکر عملیاتی ۳ حمزه (ع) با حضور در منطقه مرزی صومای برادوست ضمن بازدید از پایگاه های نوار مرزی با […]

‍ به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز:
حجت الاسلام والمسلمین سرایی نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان آذربایجان غربی امروز صبح ۹مرداد به همراه حجت الاسلام والمسلمین میرزایی و سردار ابروشن فرمانده لشکر عملیاتی ۳ حمزه (ع) با حضور در منطقه مرزی صومای برادوست ضمن بازدید از پایگاه های نوار مرزی با مردم مرزنشین روستای حسنلو دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی از مرزنشینان به عنوان حافظان مرزهای کشور عزیزمان ایران یاد کرد و بیان داشت: مرزبانان فقط نیروهای نظامی نیستند بلکه همه کسانی که در مناطق مرزی کشورمان زندگی می‌کنند مرزبانان کشور به شمار می‌روند.
ایشان در ادامه افزود : عشایر و مرزنشینان غیور نوار مرزی ارومیه در صحنه‌های مختلف انقلاب همواره درخشیده و با فرهنگ غنی خود همواره مدافع کشور بوده و در این راه حماسه ها آفریدند.
حجت الاسلام والمسلمین سرایی در پایان سخنان خود تاکید کرد: همکاری و خلق صحنه های دوستی و برادری با مرزبانان در نوار مرزی کشور به خصوص استان آذربایجان غربی باعث پدیدار شدن امنیت پایدار در مرزهای کشور شده است.
سردار ابروشن فرمانده لشکر عملیاتی ۳حمزه (ع) نیز در دیدار و گفتگو با مردم روستای حسنلو بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در کنار مرزنشینان بوده و خواهد بود زیرا اگر امروز امنیت پایدار در مرزهای کشورمان حکم‌فرماست در سایه رشادت ها و همکاری های مرزنشینان و عشایر با رزمندگان‌ اسلام در مرزها می باشد.
فرمانده لشکر عملیاتی ۳ حمزه (ع) در پایان سخنان خود افزود :
امنیت، آرامش و اقتدار امروز کشور مرهون خدمات و تلاشهای شبانه روزی مرزبانان غیور است که تأمین‌کنندگان امنیت مرزهای جغرافیایی و حافظان مرزهای فرهنگی هستند امروز به برکت تلاش نیروهای نظامی و مرزنشینان اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم نوار مرزی در میان یکی از امن‌ترین نقاط استان و کشور است

@serownews
Serownews.ir