ماموستا بهنام امام جمعه محله سرو:
تاریخ: ۱۲:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
شهیدان رجایی و باهنر باید سرلوحه مسئولین امروزی باشد

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز: ماموستا بهنام امام جمعه محله سرو در پیامی آغاز هفته دولت را به مردم ولایی منطقه مرزی صومای برادوست و به خصوص دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: هفته اول شهریور ماه که به نام شهیدان والا […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز:
ماموستا بهنام امام جمعه محله سرو در پیامی آغاز هفته دولت را به مردم ولایی منطقه مرزی صومای برادوست و به خصوص دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر می باشد:

هفته اول شهریور ماه که به نام شهیدان والا مقام رجایی و باهنر نام گزاری شده است فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.
تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.
خدمت صادقانه به مردم باید همچون شهیدان باهنر و رجایی در سر لوحه دولت مردان امروزی قرار گیرد زیرا خدمت به مردم بزرگترین عبادت هاست

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
@serownews
Serownews.ir