اطلاعیه
تاریخ: ۰:۰۳ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
مسیر راهپیمائی۱۳ آبان ماه در شهر مرزی سرو مشخص گردید

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز: یوم الله ۱۳ آبان در حافظه مردم ایران روز مبارزه با استکبار جهانی است و یادآور وقایعی بس تاریخی است و تاریخ‌ساز است. تبعید امام خمینی (ره) روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از وقایعی است که روحیه ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار به عنوان […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز:
یوم الله ۱۳ آبان در حافظه مردم ایران روز مبارزه با استکبار جهانی است و یادآور وقایعی بس تاریخی است و تاریخ‌ساز است. تبعید امام خمینی (ره) روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از وقایعی است که روحیه ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار به عنوان وجه مشترک این وقایع بیش از پیش و قویتر از قبل در آحاد جامعه اسلامی نمایان است.

اکنون در برهه‌ای هستیم که توطئه‌های رذیلانه دشمنان کینه‌توز، باورهای دینی و اعتقاد قلبی و درونی مردم را هدف قرار داده و ملت همیشه در صحنه ایران با نمایشی عظیم از وحدت و همدلی و با حضور گسترده در راهپیمایی این روز ضمن پاسداشت رشادت‌ها و حماسه آفرینی رویدادهای تاریخی این روز به جهانیان ثابت خواهد کرد که روحیه خودباوری، استقلال طلبی و نفی سلطه استکبار جهانی همیشه در قلوب ایرانیان زنده است و ایران و ایرانی در مبارزه ب استکبار همیشه تاریخ الگوی بی نظیری از شهامت و شجاعت است.
بدین وسیله از مردم منطقه مرزی صومای برادوست جهت شرکت حداکثری در راهپیمائی ۱۳ آبان ماه دعوت به عمل می آید.
زمان : دوشنبه ۱۳ آبان
مسیر حرکت:از مقابل ساختمان شهرداری سرو به سمت اداره آموزش و پرورش سرو