جلسه هماهنگی راهپیمائی۱۳ آبان ماه در بخشداری منطقه برگزار گردید

به گزارش پایگاه فرهنگیو خبری سرو نیوز درآستانه فرارسیدن روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز ۱۳آبان باحضور جانشین گردان شهید ورمقانی سرو، بخشدار، فرماندهان حوزه های ۳۰و ۲۷ و رئیس آموزش و پرورش سرو و سایر ادارات ذیربط در دفتر بخشداری منطقه مرزی صومای برادوست برگزار گردید. […]

به گزارش پایگاه فرهنگیو خبری سرو نیوز
درآستانه فرارسیدن روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز ۱۳آبان باحضور جانشین گردان شهید ورمقانی سرو، بخشدار، فرماندهان حوزه های ۳۰و ۲۷ و رئیس آموزش و پرورش سرو و سایر ادارات ذیربط در دفتر بخشداری منطقه مرزی صومای برادوست برگزار گردید.

بخشدار منطقه صومای برادوست در این جلسه با بیان اینکه استکبار ستیزی یکی از ویژگی های مهم راهپیمایی ۱۳آبان است، اظهارداشت: ۱۳ آبان روز بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که یاد آور رشادت ها و جانباختگی دانشجویان و دانش آموزانی است که با پیروی از ولایت، استکبار و قدرت پوشالی آن را در هم شکستند.

دکتر نریمانی با تاکید برضرورت انتقال فرهنگ استکبار ستیزی به نوجوانان و جوانان کشور، اذعان داشت:ملت ما به دنبال جنگ نبوده ونیست اما اگر جنگ به ما تحمیل شود جان خود را فدا خواهیم کرد و می بایست این را به نسل جوان منتقل کنیم که آمریکا دشمن دیرینه ما بوده وخواهد بود و این نهایت خوش باوری است که آمریکا با مسلمان وشعیان بویژه ایرانیان دوست خواهد بود.

وی همچنین افزود:نسل جوان ما باید بدانند که ماباید استقلال خود را حفظ کنیم زیرا اگر ما استقلال داشته باشیم میتوانیم حرف خود را بیان کنیم.

بخشدار منطقه صومای برادوست روز ۱۳آبان را تندیس وحدت برشمرد وافزود:روز ۱۳آبان روز وحدت بین دانش آموز، پاسدار، وکیل، کارمند…وروز وحدت میان تمام احاد مردم است که می بایست طبق تاکید و امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری این اتحاد ویکپارچگی در این روز حفظ شود.

ایشان با تاکید بر ضرورت همکاری و شرکت همه دستگاه‌های منطقه در راهپیمایی ۱۳ آبان خاطرنشان کرد:راهپیمائی امسال باید باشکوه تر از هر سال با حضور قشرهای مختلف مردم ، مسئولین، دانشجویان و دانش آموزان، فرهنگیان، ورزشکاران، طلاب و روحانیون، و … برگزار شود که ضرورت دارد همه تدابیر لازم در این خصوص از سوی دستگاه های متولی صورت پذیرد.
لازم به ذکر است که راهپیمائی ۱۳ آبان ماه روز دوشنبه مورخه ۱۳ آبان ماه از مقابل پارک سیران تاساختمان شهرداری سرو خواهد بود.