تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
حضور پر شور مردم همیشه در صحنه صومای برادوست در راهپیمائی ۱۳ آبان ماه

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز راهپیمایی۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار با حضور پر شور مردم منطقه صومای برادوست به خصوص دانش آموزان و دانشجویان برگزار گردید. صبح امروز جمعیت زیادی از اقشار مختلف مردم منطقه مرزی صومای برادوست به ویژه دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز
راهپیمایی۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار با حضور پر شور مردم منطقه صومای برادوست به خصوص دانش آموزان و دانشجویان برگزار گردید.
صبح امروز جمعیت زیادی از اقشار مختلف مردم منطقه مرزی صومای برادوست به ویژه دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی راهپیمایی خود را از مقابل پارک سیران به سمت شهرداری سرو آغاز کردند.
بسیاری از دانش آمورزان و مردم منطقه صومای برادوست با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، لبیک یا خامنه ای، انزجار و نفرت خود را از رژیم آل سعود، آمریکا و اسرائیل اعلام کردند.
دکتر نریمانی بخشدار منطقه صومای برادوست در پایان مراسم راهپیمائی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان نشانه استکبار ستیزی و نماد ظلم ستیزی ملت شهید پرور ایران اسلامی است گفت: درایت و تیزبینی‌های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و حضور همیشه در صحنه مردم همواره طرح‌ها و برنامه‌های دشمنان را خنثی و بی اثر کرده است.
ایشان خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی کوشیده اند تا با تفرقه میان مسلمانان و شایعه پراکنی، اذهان جوامع اسلامی را آلوده و فضای اتحاد وحدت و همدلی مسلمانان را با تبلیغات مسموم و مأیوس کننده برهم زنند.
وی افزود: ملت ایران اسلامی همواره هوشیار و آگاه هستند و هرجا احساس کنند نیاز به حضور در صحنه باشد با عشق و علاقه وافر به میدان آمده و توطئه ها و دسیسه های دشمنان را خنثی و بی اثر کنند.