تاریخ: ۱:۰۲ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
افتتاح باند دوم جاده ارومیه- سرو نیمه اول سال بعد

به گزارش پایگاه خبری سرو نیوز : سید محسن حمزه لو در مراسم آغاز عملیات اجرایی قطعه پایانی محور ارومیه سرو و اولین پروژه خیری راهسازی کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قطعه پایانی محور ارومیه سرو به طول ۸.۵ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احداث می شود. او […]

به گزارش پایگاه خبری سرو نیوز : سید محسن حمزه لو در مراسم آغاز عملیات اجرایی قطعه پایانی محور ارومیه سرو و اولین پروژه خیری راهسازی کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قطعه پایانی محور ارومیه سرو به طول ۸.۵ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احداث می شود.

او تاکید کرد: با اتمام این محور به عنوان یکی از جاده های مهم آنتنی استان شاهد رونق اقتصادی در منطقه خواهیم بود.

حمزه لو در خصوص اولین پروژه خیری راهسازی کشور نیز افزود: این پروژه به طول ۱.۵ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان توسط  ” ادیک مجنونیانس” خیر راهساز استان احداث می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تصریح کرد: توسعه و تامین زیرساخت های لازم برای پایانه های مرزی، در راستای توسعه پایدار و گسترش مراودات اقتصادی با کشورهای همسایه ضروری است.

او ادامه داد: بر این اساس در جهت افزایش حجم مبادلات کالا با کشور ترکیه و نقش آفرینی جدی تر آذربایجان غربی در این مسئله تکمیل محور ترانزیتی ارومیه سرو در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می شود با بهره برداری از پروژه های آغاز شده، نیمه اول سال بعد شاهد اتمام کامل این محور مهم باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ادامه داد: اگر بخواهیم به توسعه پایدار دست یابیم چاره ای جز تقویت و تکمیل محورهای ترانزیتی و آنتنی چون ارومیه سرو، نقده تمرچین و خوی به رازی و ماکو بازرگان نداریم.