انقلاب اسلامی به ادیان الهی در جوامع انسانی رسمیت بخشید
گروه: سیاسی
تاریخ: ۲۰:۲۸ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان‌غربی

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز : حجت الاسلام عسگر فعال آذر، در همایش «یاوران انقلاب» که در مصلای امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد اظهار داشت: دهه فجر که روز نجات ملت ایران از دست طاغوت است یوم الله به شمار می‌رود. وی ادامه داد: هدف انقلاب اسلامی رسیدن به استقلال در […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز : حجت الاسلام عسگر فعال آذر، در همایش «یاوران انقلاب» که در مصلای امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد اظهار داشت: دهه فجر که روز نجات ملت ایران از دست طاغوت است یوم الله به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: هدف انقلاب اسلامی رسیدن به استقلال در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی بوده است و بعد از چهل سال به این هدف نائل شده‌ایم و البته باید کاستی‌ها و ضعف‌ها را هم برطرف کنیم.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان‌غربی تصریح کرد: یکی از کارهای بزرگ انقلاب اسلامی خارج کردن دین از مهجوریت بود و عده‌ای از مسلمانان همچون مسیحی‌ها دین را محدود کرده بودند در اعمال فردی.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی همه نقشه‌های غربی را نقش بر آب کرده و دین را از مهجوریت خارج کرد و دین‌داران و دین‌مدارن باید قدر این نعمت را بدانند.

حجت الاسلام فعال آذر اضافه کرد: حوزه‌های علمیه از ظرفیت انقلاب اسلامی در پیشبرد فرهنگ به نحو کامل استفاده نکرده‌ و امروز دشمن در فضای مجازی تلاش دارد دین را از جامعه خارج کند و وظیفه حوزه‌های علمیه این است که در مقابل دشمن با تمام توان ایستاده و مقاومت کنند.

وی بیان داشت: دین و همه مذاهب مدیون جمهوری اسلامی است که توانسته است دین را از درون خانه‌ها خارج کرده و در جامعه مطرح کند و ما اگر از این فرصت استفاده نکنیم روز قیامت شرمنده خواهیم شد.

انتهای خبر./