تاریخ: ۲۰:۰۶ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
حضور پر شور مردم ولایت مدار ارومیه +تصاویر در راهپیمایی ۲۲بهمن

به گزارش پایگاه خبری سرو نیوز حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن ارومیه اظهار داشت: مردم ایران اسلامی به ندای توحیدی و وحدت امام امت لبیک گفته و در این راه استقامت کرده‌اند و بنا به فرمایش رهبر انقلاب این حرکتی قابل تحسین است. وی ادامه داد: همه اقوام، مذاهب […]

به گزارش پایگاه خبری سرو نیوز
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن ارومیه اظهار داشت: مردم ایران اسلامی به ندای توحیدی و وحدت امام امت لبیک گفته و در این راه استقامت کرده‌اند و بنا به فرمایش رهبر انقلاب این حرکتی قابل تحسین است.

وی ادامه داد: همه اقوام، مذاهب و مرد و زن در عرصه‌هایی اجتماعی و سیاسی به میدان آمده و از انقلاب اسلامی دفاع کرده‌اند و ۲۲ بهمن امسال به دلیل همزمانی با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، اهمیت بیشتری داشت و مردم با حضور خود نشان دادند که همیشه حافظ خون شهدا هستند.

امام جمعه ارومیه افزود: خدای متعال در قرآن ایمان به خدا، پیامبر الهی و حضور در صحنه‌های اجتماعی و سیاسی که موجب اقتدار کشور اسلامی می‌شود را از خصوصیات مؤمنین عنوان کرده است و امروز مصداق بارز آیه قرآن مردم ایران هستند و این استقامت کشور را به قله‌های پیشرفت خواهد رساند.

وی در پایان با بیان این‌که آن‌هایی که برای عزت و شکوه ایران اسلامی تلاش کرده‌اند نباید از یادها بروند، گفت: همه ما مدیون شهدا، علما و کسانی هستیم که جان و مال و آبروی خود را در راه انقلاب هزینه کردند و باید امروز یاد علمایی چون حجت الاسلام والمسلمین حسنی و آیت الله قره‌باغی را که زحمات زیادی برای این شهر کشیدند را گرامی بداریم