گروه: اجتماعی / عکس
تاریخ: ۱۷:۰۳ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
برف سنگین مجددا ارومیه را فرا خواهد گرفت

به گزارش پایگاه خبری سرو نیوز: پیش بینی بارش برف نیم متری در آذربایجان غربی/ بارش‌ها تا پایان هفته ادامه دارد رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی ضمن اشاره به تداوم بارش برف و باران آغازشده در نقاط مختلف استان از بارش ۱۰۰ سانتی‌متری برف برای این هفته خبر داد. ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ – ۰۸:۴۵ […]

به گزارش پایگاه خبری سرو نیوز:
پیش بینی بارش برف نیم متری در آذربایجان غربی/ بارش‌ها تا پایان هفته ادامه دارد
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی ضمن اشاره به تداوم بارش برف و باران آغازشده در نقاط مختلف استان از بارش ۱۰۰ سانتی‌متری برف برای این هفته خبر داد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ – ۰۸:۴۵ استانها آذربایجان غربی نظرات
پیش بینی بارش برف نیم متری در آذربایجان غربی/ بارش‌ها تا پایان هفته ادامه دارد
مهدی صابری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به این‌که بارش برف که از روز گذشته وارد استان شده تا روز یکشنبه هفته بعد، مناطق وسیعی از استان را فرامی‌گیرد، گفت: بارش برف در ارتفاعات استان و به ویژه در شهرهای جنوب آذربایجان غربی شدیدتر خواهد بود.

وی لغزندگی، کاهش دید و اختلال تردد در معابر شهری و جاده‌ها را اثرات این سامانه بارشی دانست و افزود: شهروندان از سفرهای غیر ضروری و رعایت نکات ایمنی در ترددهای جاده‌ای اجتناب کرده و مدیریت در توزیع و مصرف حامل‌های انرژی را مد نظر قرار دهند.

صابری اظهار کرد: در روزهای آتی بارش برف تا حدود نیم متر در استان آذربایجان غربی پیش‌بینی‌شده است که بر این اساس به همه مردم توصیه می‌کنیم به هیچ وجه بدون زنجیر چرخ در منطقه کوهستانی رانندگی نکنند تا اسیر مشکلات ناشی از آن نشوند.