تاریخ: ۱:۲۷ :: ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
بانوی مبتلا به کرونا در ارومیه با بهبودی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز: جواد آقازاده روز پنج‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران آذربایجان‌غربی در خوی افزود: این بانوی ۵۶ ساله که تست کرونای او، دیروز مثبت اعلام شد، از چند روز پیش تحت درمان قرار داشت و امروز از بیمارستان ترخیص شده و به خانه بازگشت. وی اضافه کرد: در […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز:
جواد آقازاده روز پنج‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران آذربایجان‌غربی در خوی افزود: این بانوی ۵۶ ساله که تست کرونای او، دیروز مثبت اعلام شد، از چند روز پیش تحت درمان قرار داشت و امروز از بیمارستان ترخیص شده و به خانه بازگشت.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۳۶ بیمار مشکوک به کرونا در آذربایجان‌غربی شناسایی و آزمایش مربوط به آنان برای بررسی به تهران ارسال شده‌است.

وی بیان کرد: ۲۲۰ تخت ویژه در راستای بستری شدن بیماران کرونایی در آذربایجان‌غربی تمهید شده که البته پیشگیری شهروندان در این خصوص، موجب جلوگیری از پرشدن این تخت‌ها شده است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی نیز در این خصوص گفت: تاکنون هیچ موردی از مرگ بر اثر کرونا در استان گزارش نشده‌است.

رسول انتظارمهدی تاکید کرد که شهروندان، اخبار مربوط به کرونا را از مبادی رسمی دنبال کرده و به شایعه‌ها توجه نکنند.

به گزارش ایرنا، شب گذشته رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی از ثبت نخستین مورد کرونامثبت در استان خبر داده بود.