مرکز تجاری سرو سینتر نگین طلایی شمالغرب کشور
از رویا تا واقعیت

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز : مرکز خرید “سیتی سنتر سرو ” یکی از مجلل ترین و پیشرفته ترین مراکز خرید استان آذربایجان غربی در صورت به سلامت به اتمام رسیدن خواهد شد. این مجتمع خرید با دارا بودن امکاناتی از جمله دنیای بازی ، سینمای شش بعدی و وجود فروشگاه های […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز : مرکز خرید “سیتی سنتر سرو ” یکی از مجلل ترین و پیشرفته ترین مراکز خرید استان آذربایجان غربی در صورت به سلامت به اتمام رسیدن خواهد شد.

این مجتمع خرید با دارا بودن امکاناتی از جمله دنیای بازی ، سینمای شش بعدی و وجود فروشگاه های متنوع تبدیل به بزرگترین و مجلل ترین مرکز خرید استان خواهد گردید.

مجتمع سیتی سنتر سرو عمدتا به عرضه ی پوشاک اختصاص دارد که علاوه بر تجاری بودن عنوان مجتمع فرهنگی را نیز یدک میکشد چرا که بزرگترین سینمای شش بعدی ارومیه در این محل در حال ساخت است که با اتمام این پروژه بزرگ امید است بنابر گفته مسئولین طرح  ، رونق کسب و کار به طور چشم گیری در سطح منطقه محروم سرو و صومای برادوست ارومیه افزایش یابد.

شهرداری و شورای همیاری سرو در چند سال اخیر قدمهای مثبت زیادی را در راستای پیشرفت اقتصاد منطقه برداشته اند که امید است با ادامه این روند به زودی شاهد شهری توریستی باشیم. شاید این یک رویا باشد ولی با قابلیت هایی که این منطقه مرزی دارد میتواند به واقعیت تبدیل شود.

در سایه امنیت مثال زدنی ایران عزیز اسلامی بخصوص  منطقه مرزی سرو در قلب نا آرامی های جهان فرصتی استثنایی جهت استفاده از این منطقه بکر اقتصادی می باشد که امید است مسئولین هر چه بهتر و زودتر از این فرصت طلایی نهایت استفاده را در شهر مرزی سرو معروف به دروازه ی اروپا استفاده کنند.