گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۲:۱۹ :: ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
تنها١٠ کیلومتر تا پایان مسیر ترانزیتی ارومیه سرو باقی مانده است

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرونیوز: سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی به همراه معاون مهندسی و ساخت، ذیحساب اداره کل و مجری طرح از پروژه تکمیل بزرگراه ارومیه به سرو بازدید کرد و دستورات لازم را جهت تسریع در اتمام این طرح را صادر کرد. مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در این […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرونیوز:
سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی به همراه معاون مهندسی و ساخت، ذیحساب اداره کل و مجری طرح از پروژه تکمیل بزرگراه ارومیه به سرو بازدید کرد و دستورات لازم را جهت تسریع در اتمام این طرح را صادر کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در این بازدید گفت: پیگیری‌های روزانه از این پروژه به شکل دریافت آنلاین تصاویر و گزارش عملکرد از مجری طرح انجام می‌شود.

حمزه لو بیان کرد:١٠ کیلومتر از طرح احداث مسیر ترانزیتی بزرگراه ارومیه – سرو باقی مانده که با تکمیل آن، این بزرگراه ۵١ کیلومتری به بهره برداری می‌رسد.

او اظهار کرد: تکمیل طرح احداث بزرگراه ارومیه – سرو با توجه به اهمیت این محور در دسترسی به پایانه مرزی سرو و حمل و نقل بین‌المللی جزء برنامه‌های اولویت‌دار اداره کل راه و شهرسازی استان به شمار می‌رود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت:توسعه مبادلات اقتصادی کشور‌های ایران و ترکیه، جذب گردشگر و کاهش سوانح جاده‌ای از مهم‌ترین پیامد‌های اجرای این طرح است.