تاریخ: ۲۲:۰۴ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کمبود شدید امکانات رفاهی مردم سلیمانیه اقلیم کردستان را به خیابانها کشاند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سرو نیوز : ساکنان منطقه بازیان از توابع استان سلیمانیه در اقلیم کردستان، در اعتراض به کمبود خدمات رسانی به این منطقه و به ویژه کمبود برق دست به تظاهرات زده اند. بر اساس خبر معترضین جاده ارتباطی اصلی میان سلیمانیه و کرکوک را مسدود کرده و خواستار پاسخگویی استاندار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سرو نیوز : ساکنان منطقه بازیان از توابع استان سلیمانیه در اقلیم کردستان، در اعتراض به کمبود خدمات رسانی به این منطقه و به ویژه کمبود برق دست به تظاهرات زده اند.

بر اساس خبر معترضین جاده ارتباطی اصلی میان سلیمانیه و کرکوک را مسدود کرده و خواستار پاسخگویی استاندار سلیمانیه و دیگر مقامات مربوطه به مطالبات آنان و رفع کمبودها شده اند.

پیشتر مسئولین مربوطه در استان وعده داده اند که مشکلات منطقه و از جمله کمبود برق و قطعی های مکرر رفع می شود، اما به گفته تظاهرکنندگان هیچ یک از این وعده ها عملی نشده است.

طی روزها و هفته های گذشته تظاهرات پراکنده ای در شهرهای مختلف اقلیم کردستان در اعتراض به کمبودها، عدم رسیدگی، مشکلات معیشتی و اقتصادی، بیکاری و عدم پرداخت حقوق به کارمندان و حقوق بگیران برگزار شده است