حضور حماسی مردم غیور و انقلابی صومای برادوست در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز: امروز مردم غیور و انقلابی صومای برادوست همراه با قشرهای مختلف مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را با عظمت تر از گذشته گرامی داشتند. بعد از چهار دهه این بار نیز شهر مرزی سرو حضور […]

به گزارش پایگاه فرهنگی و خبری سرو نیوز: امروز مردم غیور و انقلابی صومای برادوست همراه با قشرهای مختلف مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را با عظمت تر از گذشته گرامی داشتند.
بعد از چهار دهه این بار نیز شهر مرزی سرو حضور نسل های جوانی را میزبانی کرد که شعار ضد استکباری و ضد استعماری «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سرمی دادند و حماسه ای دیگر را خلق کردند.
این نسل همراه با پدران و مادران خود در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کردند و با حمل پلاکاردهای «مرگ بر اسرائیل» بی کفایتی دشمنان نظام در مقابل قدرت ایمان ملت ایران را تکرار کردند.
مردم منطقه مرزی صومای برادوست با این حضور حماسی به ایادی کفر ثابت کردند که اگر نسل اول انقلاب پیر شده است، نسل های دوم، سوم و چهارم از هر دین و مذهبی با اقتدار و از خود گذشتگی از نظام اسلامی حمایت می کنند.
راهپیمایان جوان و نوجوان این منطقه مرزی با مشت های گره کرده و با شعار های «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» و «الله اکبر»، «مرگ بر منافق فتنه گر»، « مرگ بر انگلیس» و « مرگ بر آمریکا ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی، حمایت خود را از مظلومان جهان اعلام کردند.