جمعه, 04 خرداد 1397
شناسه خبر:720

روند صعودی خروج مسافر از پایانه مرزی سرو

  • انداز قلم

با نزدیک شدن به روزهای  پایان سال گمرک مرزی سرو شاهد حضور گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور می باشند که کشور ترکیه را برای مسافرت انتخاب کرده اند.

هر ساله با فرا رسیدن ایام نوروز موج جدیدی از مسافر در گمرک مرزی سرو در حال شکل گیری می باشد که همین امر زنگ خطر را بر صنعت گردشگری کشور بیش از گذشته به صدا دراورده است.

اما ان چیزی که باعث گردیده گردشگران داخلی ترکیه را به عنوان مقصد اصلی خود به مسافرتانتخاب کنند اماده نبودن زیر ساخت های لازم صنعت گردشگری کشورمان می باشد زیرا ترکیه در صنعت گردشگری به هیج وجه قابل مقایسه با کشورمان نمی باشد 

اما همان طور که شواهد نشان میدهد توانسته است با مهیا کردن امکانات رفاهی مناسب کفه ترازو را در گردشگری به نفع خود سنگین کند ‌.

کشور عزیزمان ایران با دارا بودن پتانسیل های ویژه گردشگری میتواند با سرمایه گزاری بخش دولتی و خصوصی یکی از قطب های موفق گردشگری نه تنها در منطقه بلکه در جهان تبدیل شود.

انشالله مسولین گردشگری کشورمان دیگر به این درک رسیده باشند که پایبندی به درامد نفتی بی شک رو به پایان است و باید با اماده کردن زمینه سرمایه گزاری  در صنعت گردشگری به دنبال درامد پایدار باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد