سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397
شناسه خبر:738

جذب گردشگر و سرمایه گزاران داخلی از اهداف اصلی شهرداری سرو می باشد

  • انداز قلم

حضور چهره جوان و با ایده های جدید و نوین شهری در سمت شهرداری شهر مرزی سرو 

به گزارش پایگاه خبری و فرهنگی سرو نیوز : 

این روزها شهر مرزی سرو برای اولین بار شاهد حضور شهرداری با تجربه و ایده های نوین شهری در سمت شهردای شهر مرزی سرو می باشد که همین امر نوید روزهای خوب را به مردم این شهر مرزی سرو را میدهد.

 شاید بتوان گفت مهندس درویش نژاد اولین شهردار در طول سالهای اخیر می باشد که با تجربه و دارا بودن ایده های نوین شهرداری در سمت شهردار شهر مرزی سرو مشغول به فعالیت می باشد .

انتخاب مهندس درویش نژاد به عنوان سرپرست جدید شهرداری از سوی شورای شهر سرو اقدام کاملا تحسین بر انگیز و مفید برای پیش برد طرح های پیش رو شهر سرو می باشد که بی شک پیشرفت و آبادانی را به این شهر مرزی ارمغان خواهد آورد .  

هر چند نباید از زحمات و تلاش های شبانه روزی شهرداران قبلی شهر مرزی سرو نیز چشم پوشی کرد اما انچه که هائز اهمیت است انتخاب فردی اصلح و آشنا با امورات شهری به عنوان شهردار از نقاط قابل توجه در پیشرفت یک شهر می باشد.

مهندس درویش نژاد در مصاحبه با سرو نیوز از برنامه ها و ایده های نوین خود برای حل مشکلات موجود شهر مرزی سرو عنوان داشت : شهر مرزی سرو با دارا بودن پتانسیل های بلقوه و منحصر به فرد شایسته تبدیل شدن به منطقه ویژه تجاری و قطب گردشگری کشور می باشد که به همین جهت شهرداری و شورای شهر سرو در سال جدید تمام توان و تلاش خود را برای حل مشکلات مردم و هموار تر ساختن زمینه جذب گردشگر و سرمایه گزاران داخلی را به کار خواهد گرفت .

وی در ادامه جذب گردشگر را از مهمترین برنامه های خود در سال جدید یاد کرد و بیان داشت : شهر مرزی سرو برای رشد و شکوفا شدن خود نیازمند حضور گردشگران متعدد از نقاط مختلف کشور می باشد که به همین اساس برنامه های ویژه ای برای جذب گردشگران داخلی در نظر داریم که انشالله در روزها و ماه های آینده شاهد اجرای آن خواهیم بود .

ایشان توجه به بازاریان شهر سرو را لازم و ضروری عنوان داشت و خاطر نشان کرد : اگر امروز آوازه شهر سرو در کل کشور پیچیده است در سایه وجود بازارچه های مرزی می باشد که باعث  استقبال مسافران از این شهر مرزی شده است لذا رسیدگی به مشکلات اصناف و بازاریان نیز در اولویت های اصلی شهرداری خواهد بود .

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد : مردم منطقه صومای برادوست و به خصوص شهر مرزی سرو را لایق بهترین امکانات و خدمات دانست و گفت : شورای شهر و شهرداری شهر مرزی سرو با کمک سایر دستگاه های اجرایی از جمله بخشداری محترم منطقه هر تمام تلاش خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات شهری به کار خواهد گرفت تا با امید بر خداوند شاهد شهری آباد و گردشگر پذیر باشیم .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد