سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397
شناسه خبر:661

شروع عملیات اجرایی پروژه گردشگری ستاره سیلوانا ارومیه

  • انداز قلم

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی سرو نیوز : به نقل از ادره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی:

جلیل جباری با اعلام این مطلب گفت : این پروژه یکی از پروژه های ارومیه و استان آذربایجان غربی در زمینه گردشگری محسوب می شود .

فرهنگی

وی تصریح کرد : این پروژه درقالب 5 سایت با کاربری های متفاوت مرتبط با حوزه گردشگری تعریف شده و با هدف توسعه صنعت گردشگری در ارومیه درحال اجرا می باشد .

جباری با اشاره به  نوع کاربری این پروژه توضیح داد : سایت اول این پروژه با کاربری گردشگری تعریف شده و شامل هتل 4 ستاره – زمین تنیس ،‌سوئیت ها ی اقامتی ، رستوران – فضای تجاری – آمفی تئاتر و کافی شاپ بوده و در سایت  فضاهای اقامتی بهمراه فضاهای تفریحی پیش بینی شده است .

جباری افزود : در سایت 3  این پروژه اماکن ورزشی و تفریحی شامل میدان اسب دوانی ، زمین مینی گلف ، زمین ماشین سواری کودکان ، درسایت 4  کارتینگ ، زمین والیبال ساحلی و مجموعه ورزشی و در سایت 5 نیز میدان موتورکراس ، موتور های چهار چرخ و دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است .

جباری توضیح داد : میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده این طرح گردشگری 300 میلیارد ریال بوده و علاوه بر این اینکه تعداد زیادی در زمان اجرای طرح شاغل خواهند بود در زمان بهره برداری نیز برای 150 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد نمود .

گفتنی است این پروژه در منطقه سیلوانا ارومیه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در حال احداث می باشد .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد