سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

آخرین عناوین ورزشی

به گزارش گروه ورزشی سرو نیوز:

 شهاب کرمی که در نیم فصللیگ شانزدهم و در پایان دوران سربازی از ملوان راهی پرسپولیس شده بود، در برنامه برانکو ایوانکوویچ برای فصل هفدهم قرار نگرفت. این بازیکن در پایان هفته سوم با حضور در باشگاه و مذاکره با مسوولان این تیم قراردادش را با پرسپولیسفسخ کرد.

شهاب کرمی که اکنون از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد، تا فردا بعد از مذاکره با آنها تیم آینده‌اش را به عنوان بازیکن آزاد به امضا خواهد رساند.

به گزارش گروه ورزشی آژانس خبری تحلیلی سرو نیوز :

 آخرین بازی سوپر جام باشگاهای کشور دیرو ز با رویارویی دو تیم پرسپولیس و نفت تهران به پایان رسید در این دیدار حساس پرسپولیس موفق شد تیم نفت را شکست دهد و به عنوان قهرمانی دست یابد تا فصل را با کسب جام استارت بزند.
در شبی که قرار بود دربی آلمان بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار شود، طرفداران پرسپولیس در استادیوم یکصدهزار نفری آزادی جشن قهرمانی را برگزار کردند. پرسپولیس با برد سه گله مقابل نفت تهران که تا ساعاتی پیش از این دیدار با تغییرات گسترده مهیای این جدال شده بود، در کمتر از 4 ماه توانست دومین جام را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند.

 

تیم فوتبال سرو نیوز  متشکل از جوانان با استعداد و بومی منطقه صومای برادوست با درخشش در مسابقات جام نوروزی سیلوانا که با حضور بیش از بیست تیم برگزار گردید توانست در اولین دوره از حضور خود در مسابقات کاپ اخلاق و کاپ بهترین بازیکن مسابقات را از آن خود بکند 

 

 

 

در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی

 کماندار المپیکی کشورمان می‌گوید با اتفاقاتی که رخ داده دیگر به حضور در المپیک فکر نمی‌کند.

ایران مسافر روسیه شدبه گزارش آژانس خبری تحلیلی فرهنگی سرو نیوز:
 صعود مقتدرانه ملی پوشان فوتبال کشورمان برای پنجمین  بار به جام جهانی موجی از شادی و سرور را به ایرانیان هدیه داد.